cannoned Apple بازار اقتصادی خبرنگار

cannoned: Apple بازار اقتصادی خبرنگار تفاوت قیمت تبلت اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت تبلت های Microsoft و Apple

گت بلاگز وب‌گردی طبق حقوق شهروندی شبکه‌ های اجتماعی باید باز باشند

وزیر ارتباطات با تأکید بر نظرات دولت مبنی بر باز بودن شبکه‌های اجتماعی، اعلام کرد که طبق حقوق شهروندی این شبکه‌ها باید باز باشند.

طبق حقوق شهروندی شبکه‌ های اجتماعی باید باز باشند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، محمود واعظی در مراسم رونمایی از فیبرنوری منازل گفت: «اجرای حقوق شهروندی از سوی دولت یازدهم پیگیری می شود که بخش قابل توجهی از آن در حوزه ICT قرار دارد. طبق حقوق شهروندی اعتقاد هستیم اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … جهت استفاده ی مردم باید باز باشند.»
وزیر ارتباطات اضافه کرد: «این شبکه ها به غیر از مواردی که غیر اخلاقی و منافی عفت عمومی است و دولت مانند مردم با آن ها مخالف هست، باید باز باشد. نمی خواهیم قیم و سرپرست مردم باشیم تا بگوییم چه چیزی را بدانند یا ندانند.»

عبارات مهم : تلگرام

محمود واعظی در مورد مخالفان اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خارجی توضیح داد: «مشاهده می شود امروز کسانی که خودشان مخالف اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … بودند و حالا در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … داخلی سرمایه گذاری کردند، خواستار بسته شدن اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خارجی هستند؛ ولی دولت اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … را جزو حقوق شهروندی می داند و با بسته شدن آن مخالف است.»
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: «در دو دولت قبل (نهم و دهم) نگاه به فناوری اطلاعات و ارتباطات، تشریفاتی بود. هیچگاه نفهمیدیم آیا دولت قبل ایده ی ادغام وزارت ارتباطات و وزارت راه را ارائه کرد.
منبع: فارس
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تلگرام | فناوری | اینستاگرام | حقوق شهروندی | وزیر ارتباطات | حقوق شهروندی | وزیر ارتباطات | فییر نوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog