cannoned Apple بازار اقتصادی خبرنگار

cannoned: Apple بازار اقتصادی خبرنگار تفاوت قیمت تبلت اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت تبلت های Microsoft و Apple

گت بلاگز مازندران مشارکت خیران در محرومیت زدایی

10 میلیون یکسان از طریق همکاری در طرح زکات، اکرام ایتام ، محسنین و صندوق صدقات، با کمیته امداد همکاری می کنند.

مشارکت خیران در محرومیت زدایی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری،علی محمد ذوالفقاری معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد در دیداربا خیران و حامیان کمیته امداد در بابل گفت: بیشترین کمکهای مردمی در قالب صدقات وسایر کمک ها از محلی طرح اکرام، زکات، شبکه های نیکوکاری و طرح های مناسبتی شکل می گیرد.

وی افزود: حوزه مشارکتهای مردمی علاوه بر ساماندهی کمکهای مردمی، مسئولیت توسعه و ترویج فرهنگ انفاق، نیکوکاری و احسانبین آحاد جامعه را به عهده دارد.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد با بیان اینکه حدود ۲۵ درصد منابع این نهاد از همکاری های مردمی و کمک های خیران تامین می شود، گفت: کمیته امداد در سال گذشته هزارو ۴۶۰ میلیارد تومان در قالب طرح های صندوق صدقات، طرح زکات، شبکه نیکوکاری و اکرام یتیم درآمد داشت.

مشارکت خیران در محرومیت زدایی

علی محمد ذوالفقاری افزود: یکی از وظایف کمیته امداد، کیفی کردن خدمات خیران و مشترکان است و باید در کنار نیازسنجی فقرا، توان سنجی از خیران داشته باشیم و بر همین اساس به دنبال این هستیم که نقش خیران را در زندگی مددجویان زیاد کردن دهیم تا دغدغه مردم و مسئولان نسبت به کارکردهای فقر در جامعه زیاد کردن پیدا کند.

وی با بیان اینکه همکاری هر چه زیاد خیران در فرآیند محرومیت زدایی از برنامه هایی است که انجام خواهیم داد، گفت: مردم نوعدوست و حامیان و خیران انتظار دارند که آث ها خدمات خود را در جامعه مشاهده کنند و یکی از برنامه های این نهاد براق سازی امور است تا مردم در جریان کمکهای خود به محرومان قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه خیران و موسسات خیریه به عنوان معین کمیته امداد هستند، افزود:امیدواریم سهم خیران در آینده در این نهاد گسترش پیدا کند تا بتوانیم شاهد اصلاح شرایط زندگی مددجویان باشیم.

انتهای پیام/آ

10 میلیون یکسان از طریق همکاری در طرح زکات، اکرام ایتام ، محسنین و صندوق صدقات، با کمیته امداد همکاری می کنند.

واژه های کلیدی: کمیته امداد | مشارکت خیران | کمیته امداد | مشارکت در طرح زکات | محرومیت زدایی | کمک های محلی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog