cannoned Apple بازار اقتصادی خبرنگار

cannoned: Apple بازار اقتصادی خبرنگار تفاوت قیمت تبلت اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت تبلت های Microsoft و Apple

گت بلاگز سیاسی استیصال آل‌سعود و دست‌نیاز ریاض به‌سوی اشغال‌گران صهیونیستی! ، تجمع مقاومت قبایل یمنی در البیضاء

نیروهای مقاومت یمن طی ساعات اخیر چندین عملیات موفقیت‌آمیز را علیه متجاوزان سعودی در مناطق متفاوت صورت دادند.

استیصال آل‌سعود و دست‌نیاز ریاض به‌سوی اشغال‌گران صهیونیستی! ، تجمع مقاومت قبایل یمنی در البیضاء

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، نیروهای مقاومت یمن طی ساعات اخیر چندین عملیات موفقیت آمیز را علیه متجاوزان سعودی در مناطق متفاوت صورت دادند.
در همین راستا نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با حمله به خودروی نظامی مزدوران سعودی در استان جوف، تعدادی از نظامیان ارتش عربستان را به هلاکت رساندند.
در این عملیات یکی از خودروهای امدادرسانی نظامی نیروهای عربستان در حال حرکت بود که در اثر انفجار یک بمب دست ساز، منهدم شده است و تمامی سرنشینان آن به هلاکت رسیدند.
*هلاکت چهار نظامی سعودی در مرزهای نجران
به نقل از اعلام الحربي؛ درپی عملیات کمین نیروهای مردمی و ارتش یمن در بزرگراه آسفالته مرزهای نجران، چهار سرباز سعودی به هلاکت رسیدند. مشاهدات میدانی حاکی از آن است که ادوات نظامی سعودی ها پراکنده بوده و در طول بزرگراه قرار داشته است که بعد از عملیات کمین پراکنده نیروهای یمنی، تمامی تجهیزات نظامیان عربستان متلاشی شد.
*تجمع قبایل یمنی جهت ادامه مقاومت علیه تجاوزات آل سعود
شورای محلی و بزرگان استان البیضاء با برگزاری یک تجمع اعتراضی، جنایات رژیم سعودی و ادامه محاصره ظالمانه علیه ملت یمن را به شدت محکوم کردند.
استاندار البیضاء تاکید کرد که با وجود ورود جنگ یمن به سومین سال خود، ولی کمیته های مردمی این کشور به ایستادگی و مقاومت خود در رویارویی با نیروهای دشمن و مزدورانش ادامه می دهند، آیا که مزدوران عربستان تمامی قشنگی های وطن ما را ویران کردند و بدون داشتن کمترین وجدان انسانی، به کشتار کودکان، زنان و افراد سالخورده یمنی اقدام کردند.
در همین راستا انسجام صفوف مردمی و از بین وقت ابتکار عمل نیروهای تروریستی در راس کارها نیروهای مقاومت یمن قرار دارد، آیا که تروریست ها می خواهند تباهی و تخریب را جهت مناطق گوناگون یمن به ارمغان آورند.
در این گردهمایی از تمامی گروه های متفاوت یمنی خواسته شده است تا به منظور رویارویی با نیروهای دشمن و مزدورانش، به پشتیبانی جانی و مالی از جبهه های عزت و شرف یمن اقدام کنند.
شرکت کنندگان در این تجمع اعتراضی مشمول بر روسای قبایل محلی و مقامات استانی بودند.
افراد حاضر در این تجمع، ضمن محکومیت شدید جنایات سعودی- آمریکایی، انزجار خود را از این جنگ بیهوده علیه شهرهای یمن اعلام کرده و محاصره ظالمانه ای را که بااهمیت ترین عنصرهای حیاتی ملت یمن را نشانه گرفته، محکوم کردند.
*استیصال آل سعود و دست نیاز ریاض به سوی اشغال گران صهیونیستی!
پایگاه خبری انگلیسی لیبرتی فایرز با اشاره به همکاری علنی ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ یمن و بمباران تعز، از اعتراف ریاض مبنی بر اعلام نیاز به رژیم صهیونیستی جهت سرکوب کردن انقلابیون یمنی خبر داد.
این پایگاه خبری در ادامه پیوستن یک اسکادران نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به صفوف ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان در جنگ یمن را افشاء کرد و نوشت: این اسکادران به ائتلاف سعودی پیوسته و نخستین عملیاتش را علیه یک پایگاه آموزشی حوثی ها در تعز انجام داده هست.
با وجود حضور مستقیم واشنگتن در ائتلاف غربی- عربی سعودی ها علیه ملت یمن، ولی توان بالای موشک های کوتاه برد و دوربرد مقاومت، سران ریاض را بر آن داشته که جهت مقابله با قدرت موشکی انصارالله، دست نیاز به سوی رژیم اشغال گر قدس دراز کنند.
چرا که پرونده موفقیت آمیز موشکی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در نبرد دو ساله و مقاومت در برابر تجاوزات ارتش عربستان، نتیجه شکست در جنگ فرسایشی کنونی را جهت سران آل سعود به اثبات رسانده هست.

عبارات مهم : سعودی ها
گزارش از: وحید امیدی موحد

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: سعودی ها | عربستان | عربستان، | صهیونیستی | تجهیزات نظامی | مزدوران سعودی | رژیم صهیونیستی | نیروهای تروریستی | ارتش و کمیته های مردمی یمن

استیصال آل‌سعود و دست‌نیاز ریاض به‌سوی اشغال‌گران صهیونیستی! ، تجمع مقاومت قبایل یمنی در البیضاء

استیصال آل‌سعود و دست‌نیاز ریاض به‌سوی اشغال‌گران صهیونیستی! ، تجمع مقاومت قبایل یمنی در البیضاء

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog