cannoned Apple بازار اقتصادی خبرنگار

cannoned: Apple بازار اقتصادی خبرنگار تفاوت قیمت تبلت اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت تبلت های Microsoft و Apple

گت بلاگز اجتماعی طرح جهاد مهربانی به کمک کودکان کار می آید

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: طرح جهاد مهربانی برنامه های خاص ای جهت ساماندهی کودکان کار دارد.

طرح جهاد مهربانی به کمک کودکان کار می آید

مجتبی عبداللهی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛اظهار کرد: پیگیری حقوق کودکان کار و جلوگیری از استثمار آن ها در جامعه نیازمند عزم جدی دستگاه های مربوطه است که در این راستا شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اجرای طرح جهاد مهربانی مصوبه شورای شهر اقدام به حمایت از این کودکان می کند.
وی افزود: براساس این مصوبه کارها موثر جهت کودکان کار از سه جنبه رشد و تکامل کودک، شناسایی عوامل ترساندن کننده در شهر و توجه به کودکان آسیب دیده مورد پیگیری قرار می گیرند.

عبارات مهم : ایران

وی با بیان اینکه اوضاع کودکان کار و خیابان با توجه به پرسشها جامعه در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مناسب نیست و این افراد از جایگاه حقیقی و حقوقی خوبی برخوردار نیستند، تصریح کرد: در حال حاضر انگیزه و عزم جدی در سطح جامعه جهت پیگیری حقوق کودکان وجود ندارد و به همین علت شاهد پایمال شدن حقوق آن ها هستیم و کودکان بسیاری در سطح پایتخت از سوی باندها و گروه های خاص در شرایط نامناسب و با تحمل فشارهای معنوی و روانی بکار گرفته می شوند که باعث ایجاد معضلات اجتماعی از جمله تکدی گری، فروشندگی، بزهکاری و غیره درسطح جامعه می شود.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: شهرداری در قالب طرح جهاد مهربانی ضمن شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل، پیگیری به خانواده های آن ها را به عنوان افراد نیازمند و آسیب زا در دستور کار قرار داده که جهت موفقیت در این طرح نیازمند همکاری دستگاه های متفاوت است.
عبداللهی در آخر تاکید کرد: توجه به نیازهای روانی، جسمانی و عاطفی کودکان بسیار مهم است و ارتقا جهت زیاد کردن آن وظیفه همگانی است لیکن این افراد از جمله اقشار مهمی هستند که باید به نیازهای این گروه سنی به عنوان آینده سازان جامعه توجه خاص شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | کودکان | مهربانی | شهرداری | معضلات اجتماعی | اخبار شهرداری | طرح جهاد مهربانی | کودکان کار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog